Lütfen Bekleyiniz!

Hakkımızda

2011 yılında robotik sistemler geliştirmek amacıyla kurulan Esetron firması, hafif sınıf insansız kara araçları (İKA), insansız hava (İHA), yer (UGV), su üstü araçları (USV) için operatör kontrol üniteleri ve elektro-optik sistemler için kontrol istasyonları üretmektedir. Firmamızda ayrıca kara ve su üstü araçları için insansız dönüşüm kitleri bulunmaktadır.

ESETRON, robotik sistemler geliştirmek için çözümler üreten dinamik bir firmadır. Teknolojiyi doğru bir şekilde kullanarak; Savunma Sanayii sektöründe yerli malı ürün geliştirme vizyonu ile hizmet vermekteyiz.

Savunma Sanayii, Otonom Araçlar gibi geleceğe yön veren sektörlerde kullanıcı deneyimi ve kalite faktörlerini en üstte tutarak özgün ürünler tasarlayan ve üreten ESETRON, aynı zamanda sanayi ile de iç içe olan yapısı ile farklı üretim teknolojilerini kullanarak müşteri ihtiyaçlarını en üst düzeyde sağlamayı hedef bilmiştir.

Başlıca yeteneklerimiz arasında Gömülü Sistem Yazılımı ve Tasarımı, Elektronik Kart Tasarımı ve Üretimi, Mekanik Tasarımı ve Üretimi, IOT Teknolojileri ve Sistem Tasarımı yer almaktadır.

Ürünlerimizin tasarımı ve üretimi, alanında uzman mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Farklı uzmanlıklara sahip mühendislerimiz ile firma çok yönlülük ve gelişim konularında avantajlı bir konumdadır.

Hem son kullanıcılara hem de savunma sanayii firmalarına benzersiz çözümler sunulmaktadır.ESETRON, Kanunlara, mevzuatlara, yönetmeliklere ulusal ve uluslararası standartlara koşulsuz uyarak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden karşılayan, güvenilir ve her daim ilk aranan firma olmayı, Tedarikçi ve dış sağlayıcı paydaşlarımızla güvene dayalı bir iş birliği içinde çalışmayı, Kalite sistemleri çerçevesinde, tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına ve çalışan eğitimine önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmeyi, Ürün kalitesini sürekli iyileştirmeyi, verimliliği arttırmayı, zamanında teslimat sağlamayı ve maliyeti mümkün olabildiğince azaltmayı, İnsan sağlığı ve iş güvenliğini temel prensip edinerek, tüm çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve imalat sunduğumuz müşterilerimize sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir ortam sağlamayı, Üretimi idame ettirirken havaya, toprağa, suya ve diğer doğal kaynaklara yönelik kirlenmeyi önlemek ve kaynakları etkin, planlı kullanarak, gelecek nesillere yaşanabilir ve temiz bir çevreyi miras bırakmayı,

“Kalite Politikası” olarak benimsemiştir.